Tronditëse/ ‘Doni dru ju? Ju jap unë dru’, mësuesja dhunon nxënësit e klasës së parë (Video)

Në emision “Stop” mbrëmjen e sotme është transmetuar një video e regjistruar në një shkollë në Sarandë ku mësuesja dhunon nxënësit. “Doni dru ju? Ju jap unë dru sa të doni. Boll, boll të thashë, mos fol”, dëgjohet të thotë mësuesja.

Në fillim të videos shihet se mësuesja godet dy nxënës teksa ata sillen rrotull për t’ju shmangur. Më pas njëri prej tyre ulet dhe mësuesja i zgjat dorën për t’i gjuajtur duke i thënë të pushojë. Ndiqni videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here