Elita Rudi del hapur me barkun e rrumbullakosur (Foto)

Prej kohësh Elita Rudi dhe Gjiko janë në qendër të të gjitha mediave rozë. Kjo pasi dyshja e njohur po përfliten se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Gjithashtu u tha se moderatorja bukuroshe dhe reperi do t’i jepnin fund beqarisë së tyre me një dasmë, por gjithça u anulua në momentin e fundit. Burime të afërta për çftin thanë se ky anulim u bë për shkak të bujës që bëri në media, gjë e cila ndikoi keq në shëndetin e Elitës.

Mirëpo këtë të fundit e ka nxjerrë zbuluar kolegia e saj. Vlera Fetahu ka publikuar një foto ku Rudi shihet me barkun e rrumbullakosur me disa kilogramë më tepër. Edhe pse duhet ta pranojmë që duket simpatike si gjithmonë!

Foto e publikuar nga moderatorja Vlera Fetahu

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here