E shtunë, Korrik 20, 2019
SHOW BIZ Shapkat e tij bën xhiron e botës, reagon për herë të parë...

Shapkat e tij bën xhiron e botës, reagon për herë të parë Kanye West

Kim Kardashian and Kanye West leave a wedding ceremony and stop for ice cream at Haagen Daaz before heading to the reception in Miami Beach, Florida. The couple showed plenty of PDA as Kanye insisted on lifting Kim out of the oversized Mercedes each time they stopped, placing a hand on her butt afterwards. 18 Aug 2018 Pictured: Kim Kardashian West; Kanye West; Kim Kardashian. Photo credit: MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342

Kishte reagime të shumta  për shapkat që Kanye West veshi ditën e dasmës së mikut të tij më parë këtë muaj.

Shapkat u bën virale për shkak të madhësisë së tyre, pasi ishin sa gjysma e këmbës së këngëtarit.

Dhe për më tepër të veshura në një dasmë.

Por producenti ka reaguar për herë të parë në një postim në Twitter, ku është shprehur se shapkat e tij nga koleksioni i ardhshëm ishin dizenjuar të kishin atë madhësi që kishin.

LEXO EDHE  Kendall Jenner del lakuriq (Foto +18)

Producenti insistoi se dizenjot e reja ishin korrektësisht të kuruara dhe të frymëzuara nga stili japonez ndërsa ka ndarë edhe foto të tyre, ku thembra e këmbës del jashtë shapkës.