Shoqërueses së nuses i ra të fikët sapo çifti u puth, kjo foto po bën xhiron e rrjetit!

Zakonisht fotot e martesës janë gjithmonë kaq të bukura dhe perfekte dhe sigurisht përcjellin një emocion mjaft të bukur për çiftin.

Ka dhe nga ato foto dasmash që janë pak si më të çmendura, por sigurisht ato realizohen ashtu qëllimisht.

Megjithatë një foto disi e pazakontë dasme ka bërë xhiron e rrjetit për arsyen më qesharake.

Një çifti në Angli teksa kanë celebruar lidhjen e tyre dhe më në fund kishte ardhur moment i puthjes, i ndodhi gjëja më e papritur, shoqërueses së nuses i ra të fikët.

Dhe sigurisht momenti u fotografua dhe tani po bën xhiron e rrjetit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here