FOTO/Shihni sa kanë kushtuar këto bikini të Lori Hoxhës

Blogerja e njohur Lori Hoxha ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të veshjeve të kushtueshme.

Vetëm pak çaste më parë trashëgimtarja e Top Channel postoi një foto me bikini nga pushimet në Miconos.

Por një faqe në instagram ka zbuluar se sa ka kushtuar veshja e Lorit.

Bikinit janë të markës “The Minimale Animale” dhe kanë kushtuar 100.00$.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here