Dua Lipa kapet në momente intime me të dashurin, fotografohet sipër tij!

Pas përfundimit të ‘Sunny Hill Festival’, Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Isaac Carew janë nisur për në Turqi.

Duke qenë se ishin tejet të angazhuar përgjatë kësaj kohe në koncerte të ndryshme, çifti po shijojnë disa ditë pushimi.

Dhe tani ata kanë publikuar dy fotografi në rrjete sociale, ku shihet se po argëtohen pafund, Madje Dua është fotografuar duke pozuar mbi të dashurin.

Vetëm me një zemër ka zgjedhur Dua t’ia përshkruajë dashurinë Isaac Carew-t. Çifti tashmë nuk po i ndahen njëri-tjetrit.

Në koncertin “Sunny Hill Festival” në Prishtinë, Dua mahniti publikun shqiptar e veshur kuq e zi dhe po ashtu me veprimet që bëri për publikun.

ImageImage

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here