VIDEO/ Mjaftojnë 8 minuta, Ronaldo shënon golin e parë me Juven

Kristiano Ronaldo e ka nisur tashmë serinë e golave që do të shënojë për skuadrën e Juventusit. Portugezit iu deshën vetëm 8 minuta lojë për të gjetur golin e parë që kur ka veshur fanellën bardhezi. Ronaldo e ka shënuar këtë gol në ndeshjen tradicionale midis dy ekipeve të Juventusit atij A dhe B.

39012460_1697282833713898_5423908086932832256_n

Të shumtë ishin edhe tifozët e mbledhur për të parë debutimin e luzitanit dhe goli ka bërë që këta tifozë mos të ngelen të zhgënjyer që kanë ardhur.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here