Fotolajm/ Grida Duma fotografohet në Itali, deputetja befason me veshjen e saj

Grida Duma është një ndër politikanet e cila shpesh tërheq vëmendje për paraqitjen e saj.

Kësaj here deputetja e PD ndodhet në Itali, e ftuar në një ceremoni martesore, dhe për këtë rast ajo ka zgjedhur një veshje shumë elegante, një fustan në ngjyrë të zezë e me dekolte paksa të hapur.

Nje luk ndryshe nga ai qe jemi mesuar ta shohim ne ekrane.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here