Çfarë po ndodh në ‘Rrugën e Kombit’! Merr flakë autobusi

Një autobus udhëtarësh është përfshirë nga flakët disa minuta më parë në ‘Rrugën e Kombit’.  Burime për Syri.net bëjnë me dije se nuk ka dëme në njerëz.

Ndërkohë që raportohet se autobusi vinte nga Kosova dhe ishte nisur drejt vendit tonë. Burimet thonë gjithashtu se shkak për përfshirjen nga flakët është bërë një defekt teknik.

Ndërkohë që menjëherë drejt vendngjarjes janë nisur forcat e policisë, ato zjarrfikëse dhe autoambulanca.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here