VIDEO/ Mesfushori shqiptar shënon super gol

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli e ka nisur me gol edicionin e ri në elitën e futbollit holandez.

Ndeshja hapëse e kampionatit holandez po zhvillohet mes Zwolles dhe Heerenveen.

Ekipi i tij po fiton me rezultatin 3-2.

Shqiptari ka shënuar pikërisht golin e tretë për skuadrën e tij.

Zeneli ka asistuar edhe te goli i patë i Heerenveen i shënuar nga Morten Thorsby.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here