Mesfushori kroat falenderon Realin: Faleminderit për gjithçka por tani duhet të shikoj përpara

Mateo Kovacic është larguar nga Reali për tek Chelsea para pak ditësh. Nëpërmjet një statusi në Facebook ai ka falenderuar Reali por sipas tij kishte ardhur momenti që të ecte përpara.

Pas tri vitesh të mbushura me trofe, kam vendosurt që të lëviz përpara. Edhe pse rrugët tona tashmë ndahen, dua të falenderoj Reali dhe fansat për këtë pjesë të paimagjinueshme të jetës time. Kurr nuk do ta harroj”, shkruan Kovacic në facebook.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here