FOTO/ Çfarë po ndodh me gjoksin e Encës?

Këngëtaraj Enca Haxhia është një prej këngëtareve me forma bombastike.

Ajo gjtihmonë është lakuar për të pasmet dhe gjoksin e saj që është ‘çdo ditë dhe më i madh’.  Enca nuk ngurn të publikojë foto të ‘arsenaleve’ të saj sa herë ka mundësi.

Këtë herë ajo ka ekspozur gjoksin teksa ndodhet në makinë dhe për çudi të të gjithëve duket se ka rritur sërish masën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here