FOTO/ Caldara sjell me vete te Milani edhe këtë bukuroshe

Mattia Caldara është mbrojtësi më i ri i Milanit. Ai ka lindur në vitin 1994 dhe në një verë të vetme arriti të veshë dy nga fanellat më të lavdishme në Serie A.

Milani ka bërë një goditje dyshe në merkato, pasi bashkë me Caldaran vjen në Milano dhe bukuroshja Nicole Nessi.

Image

Fansat kuqezi duhet të jenë shumë të kënaqur, sepse përveçse afruan një mbrojtës cilësor, do të kenë edhe një tifoze seksi në tribunën VIP.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here