VIDEO-FOTO/ Komplet nudo në Instagram!

Dy javë para se të nxjerrë në treg albumin e saj “Off the record” Courtney Stodden shkakton ‘tërmet’ në instagram.  Publikon foto nudo menjëherë sapo del nga pishina.  Poza e 23 vjeçares jashtë pishinës nuk i lë vënd imagjinatës.

Ylli pritet të performojë në datën e publikimit të albumit të saj, 3 gusht, në skenën e Peppermint Club dhe mesaduket qëllimi i saj është të tërheqë sa më shumë vëmendjen.

Në 2011 kur ishte vetëm 16 vjeçe ajo u martua me aktorin Doug Hutchison, 58 vjeç. Diferenca mes tyre ishte 34 vjet.

Por përpara kësaj martese Courtney fitoi titullin “Miss Adoleshentja” në Washington.

Çifti u  nda në 2013 por më pas u ribashkuan dhe në maj 2016 festuan 5 vjetorin e martesës.

Por lidhja nuk zgjati shumë. Në shkurt 2017 ajo konfirmoi ndarjen me Doug dhe në mars 2018 firmosën divorcin përfundimtar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here