‘A çfarë trimi je mor’/ Bes Kallaku video me Krist Prengën, e pamundur të mos qeshni

Bes Kallaku është shumë aktiv në rrjetet sociale, dhe shpesh bën publike video komike.

Por duket se videon më të bukur dhe gazmore e ka postuar Kristi Prenga.

Pamjet nuk kanë nevojë për shumë komente, mjaft të shihni reagimin që bën Besi…

A cfar trimi je mor vlla hahahahahhaha @bes_kallaku

A post shared by Kristian Prenga (@kristprenga) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here