VIDEO+FOTO/ Ja çfarë i kërkon Ermal Mamaqi Beyonces në Francë

Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

Në mesin e fansave nuk ka në munguar dhe disa shqiptarë të famshëm. Ermal Mamaqi i cili ka qenë i pranishëm nuk mund të linte pas shakatë e tij. Ai dhe Ami kanë qenë në zonën Vip dhe e kanë parë divën e muzikës shumë afër.

‘Na kap një napolon mi’, dëgjiohet të thotë Mamaqi me zë të lartë ndërkohë që këngatrja kalo para tij.

Kur ta bo qefin Beyonce😍

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here