FOTO/ Beatrix Ramosaj s’duhet ta bënte këtë, ‘çmend’ ndjekësit’ me foto nga shtrati

Në orët e vona të natës Beatrix Ramosaj ka vendosur ti ‘çmend’ ndjekësit’.

Ajo është shfaqur më e ‘nxehtë’ se kurrë nga shtrati dhe ka dalë veç me sytjena duke ju uruar ndjekësve të saj ‘natën e mirë’.

Që nga publikimi i ‘Pa ndjenjë’ që ndodhi para 1 viti, Beatrix po shfaqet seksi në rrjete sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here