Del fotoja skandaloze e menaxherit të VIP-ave (FOTO)

Xhani Demika i cili ndryshe njihet edhe si menaxheri i VIP-ave, shquhet për jetën luksoze, udhëtimet, jahtet apo shampanjate shtrenjta nëpër bare.

“Instagrami dhe Facebook janë mënyra më e mirë e reklamimit. Është marketing. Realja është që nuk i paguaj asnjëherë. Mi sjellin lokalet shampanjat, më qerasin”, ka rrëfyer ai vetëm pak kohë më parë.

Këtë herë, mikja e tij Genta Gjalpi ka publikuar në Instastoryn e saj një video duke treguar se si po harbohej Xhani në club. Ajo e ka filmuar menaxherin teksa ai i hedh tymin e cigares një femre dhe e kap atë nga të pasmet.

“Këto punë bën Xhani“, ka shkruar Genta në postimin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here