E martë, Shkurt 19, 2019
SHOW BIZ Vjen në jetë vajza e Xhensilës dhe Besit

Vjen në jetë vajza e Xhensilës dhe Besit

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Pritjes i ka ardhur fundi dhe ka ardhur në jetë vogëlushja e tyre.

Lajmin e konfirmoi faqja zyrtare e Olti Currit në Facebook me anë të një postimi ku uronte ciftin e famshëm.

“Vjen në jetë vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt! Urime”, shkruhej në postim.

Mbetet për tu zbuluar se si kanë vendosur ta quajnë vogëlushen e tyre Besi dhe Xhensila. I urojmë një jetë të shëndetshme dhe të lumtur.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here