Juventus, gati oferta 90 milionë euro për Dybala

Sipas medias argjentinase “Tyc Sports”, Liverpool është gati të ofrojë rreth 90 milionë euro për sulmuesin e Juventus, Paulo Dybala.

“La Joya” nuk ka shkëlqyer në sezonin e kaluar, por ka thyer rekordin personal për golat e shënuar në një sezon.

Bardhezinjtë, gjithsesi, nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga ai dhe duket se do të vendosin të sakrifikojnë shokun e tij të sulmit, Gonzalo Higuain.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here