Ish-banorja e Big Brother “s’le gjë pa i thënë” Ronaldos: Si mund të marrë aq shumë para? Ai as nuk…

“Është e turpshme që një futbollist të fitojë kaq shumë para. Me pagën e Kristiano Ronaldos do të shpëtonim të gjitha kafshët e planetit. Me 100 milionë euro, madje, mund të shpëtonim të gjithë planetin”, shprehet ambielntalistia, Daniela Metani.

Prandaj, unë shpresoj që Ronaldo të dëmtohet që në ndeshjen e parë. Unë nuk e kapërdij dot. Është diçka e turpshme. Madje, do të shpresoja që i gjithë planeti të indinjohej për këto shifra dhe të çohej të akuzonte”. Daniela Metani, një ambientaliste e njohur italiane, e bërë e famshme edhe nga pjesëmarrja në “Big Brother”-in në Itali, ka sulmuar keq Ronaldon pas firmës. “Unë do doja t’i thosha vetëm diçka… E kupton ky Ronaldo, që këto 100 apo më shumë milionë euro nuk do ketë kohë t’i prishë kurrë?! Për çfarë i duhen të gjitha këto?!”.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here