VIDEO +16/ Miss Shqipëria publikon pamjet provokuese, pozon pa reçipeta

Ajo u zgjodh si më e bukura e Shqipërisë vetëm pak javë më parë, duke marrë shumë vëmendje për pamjen e saj të jashtme.

Trejsi Sejdinaj, vajza e cila dikur ishte bërë e njohur pas publikimit të një videoje ku zihej me një çun, tashmë ka një tjetër profiol, atë të një vajze të bukur dhe shumë seksi.

Bukuroshja nga Elbasani ka postuar në Instagram një foto, teksa shihet duke pozuar topless.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here