EMRI/ Humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me pemën, vdes i riu shqiptar në Ital

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një të riu shqiptar në mënyrë tragjike në Itali.

 

24-vjeçari Besar Mislyni është viktima, i cili humbi jetën pas aksidentit që ndodhi disa ditë më parë, por u raportua sot nga mediat italiane.

I riu po ngiste një makinë Ford Fiesta kur doli nga rruga dhe u përplas me një pemë në zonën e quajtur Montefalcone.

Edhe pse Mislyni u dërgua me urgjencë me helikopter në spital nuk mundi t’i mbijetonte plagëve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here