Moment tronditës, çiklisti përplas me biçikletë vajzën e vogël dhe largohet

Ky është momenti tronditës kur një çiklist i pakujdesshëm ka përplasur dhe hedhur në tokë një vajzë të vogël e cila po udhëtonte më familjen e saj.

Pamjet tregojnë se si çiklisti i kalon sipër një vajze të vogël me biçikletë, që po lëvizje pranë një dyqani sendesh antike.

Ciklisti jo vetëm e përplas vajzën e vogël por as nuk ndalon teksa vogëlushja qan.

Incidenti është kapur nga kamerat e sigurisë të dyqanit antik Attic Grandad në Stourbridge, Worcestershire, në Mbretërinë e Bashkuar, të dielën në orën 13:00.

Vajza fatmirësisht ka marrë vetëm plagë të lehta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here