E shtunë, Mars 23, 2019
NDRYSHE I kapi të pasmet në transmetim direkt, moderatorja e turpëron publikisht

I kapi të pasmet në transmetim direkt, moderatorja e turpëron publikisht

Pamjet e vitit 2014 kur një anëtar jurie kapi të pasmet e Mel B, një moderatore gjatë transmetimit direkt janë bërë virale ditët e fundit duke u komentuar gjatë. Ata ishin të ftuar në një emision së bashku me disa të tjerë që i qëndronin pranë.

Ndërkohë që ishin duke diskutuar, Louis Walsh e kishte vënë dorën tek të pasmet e Mel-B dhe filloi ta fërkonte. E vënë në siklet, e ftuara ka ndaluar bisedën dhe ka treguar me duart e ngritura lart gjestin e tij duke e pyetur përse po bënte një gjë të tillë.

“Thjesht po kujdesesha për të”, ka thënë menjëherë Walsh dhe hoqi duart të pasmet e saj. Pas atij momenti, Mel B u largua nga ai me një pamje të mërzitur. Disa përdorues të rrjeteve sociale e kanë shpërndarë në Twitter duke e përmendur si një ngacmim seksual publik.

Por, Mel B dhe Louis kanë vendosur të mos komentojnë rastin.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here