FOTO/ Rozana Radi kërkon hotel “special” për shoqëruesin e saj…!

Kanë kaluar katër ditë nga ditëlindja e Rozana Radit dhe festa po vazhdon akoma edhe sot.

Por në vendin ku ajo po qëndron me pushime nuk është e kënaqur ndaj trajtimit që po i bëhet qenit të saj.

Prandaj nëpërmjet publikimit të një fotografie ajo ka kërkuar publikisht një vend, ku për qenin e saj do të kujdeseshin maksimalisht, ta shëtisin etj, por jo ta mbajnë të mbyllur.

Rozi shumicën e kohës po e kalon me qenushin e saj dhe momentet bashkë i ndan me ndjekësit në rrjete sociale.

ImageImage

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here