Aksident në rrugën e Kombit, plagosen 5 anëtarë të një familje

Një automjet tip “Fiat Punto” drejtuar nga një 21-vjeçar është përplasur me trafik-ndarësen në Kalimash, në autostradën Milot – Kukës.

Policia sqaron se i riu E. B., nga Paskuqani, udhëtonte së bashku me prindërit, motrën dhe vëllanë, ku si pasojë e përplasjen janë dëmtuar.

LEXO EDHE  ‘Droga dhe bixhozi sheshit në Tepelenë’/ Tjetër pistë hetimi! Ja pse ndodhi atentati ndaj kushërinjve të kryetarit rilindas

Të dëmtuarit pasi morën mjekim në spitalin e Kukësit, ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here