Këngëtari i njohur shkon në Moskë për të parë ndeshjen por i ndodh e papritura

Mes personazheve të njohur që ndodhen në Rusi për të ndjekur ndeshjet e Botërori 2018 ka qenë dhe këngëtari me famë botërore Maluma. Ai është një ndër këngëtarët më të preferuar të momentin në botë sidomos nga gjinia femërore.

Mirëpo këngëtarit i ka ndodhur e papritura pasi në hotelin ku po qëndronte i kanë vjedhur bizhuteritë të cilat kushtonin plot 680 mijë euro.

Midis tyre thuhej se kishte ora të shtrenjta me diamante. Personi që ka hyrë në suitën e këngëtarit është prezantuar si mysafir i tij dhe ka marrë një kopje të çelësit elektronik. Pasi ka vjedhur bizhuteritë ai është arratisur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here