FOTO/ Humbja e Gjermanisë, në Shkodër ‘shpallin’ dy ditë zije

Gjermania ka surprizuar të gjithë duke u mposhtu me rezultatin 1-0 nga Meksika në ndeshjen e parë të Botërorit.

Pancerat janë një ndër skuadrat më të dashura dhe më më shumë tifozë në shqipëri, dhe sidomos në Shkodër ku njihet edhe si vatra e tifozave gjerman.

Në rrjetet sociale kanë filluar edhe talljet me këtë fakt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here