Video/ Merr flakë makina në rrugën Levan-Vlorë, shpëton drejtuesi

Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradën Levan-Vlorë gjatë mëngjesit të sotëm.

Në momentin e ngjarjes, drejtuesi i mjetit ka pikasur flakët dhe ka dalë nga automjeti duke u larguar.

Shërbimi zjarrëfikës ika mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë shuarjen e flakëve në mjet.

Policia dyshon paraprakisht se zjarri është shkaktuar nga një shkëndije elektrike.

VIDEO

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here