VIDEO/ Arrestohet Albi Nako? Shihni momentin kur policë të maskuar rrethojnë koreografin

Mediat online kanë publikuar pak çaste më parë një lajm ku thuhet se është arrestuar koreografi i njohur Albi Nako. “Xing” ka siguruar një video nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit, hyjnë me shpejtësi midis turmës për të arrestuar koreografin.

Me maska dhe armë në duar, forcat e rendit kanë hyre parapritur mes turmës së njerëzve, ndërsa Nako nuk shihet t’u ketë bërë rezistencë.

Theksojmë se nuk dihet nëse bëhet fjalë për një arrestim, apo ndonjë sekuencë videoklipi apo filmi. Ndaj, na ngelet veç të presim deri sa të sqarohet situata.

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here