Ja si e feston golin e Rusisë presidenti Putin

Vladimir Putin presidenti i Rusisë dhe Princi i Kurorës Muhame bin Salman po e ndjekin së bashku ndeshjen që po zhvillohet në “Luzhniki Arena.”

Gjatë golit të parë të Rusisë, ka qenë Putin i cili i ka dhënë dorën Princit Arab ku ndoshta mund ta këtë ngushëlluar dhe duke i thënë që është vetëm futboll dhe asgjë më shumë.

Gjest që tregon se futbolli duhet ti bashkoj popujt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here