FOTO/ U bë nënë 21-vjeçe, ‘Sofia’ e Çanit nuk njihet më pas lindjes

Ajo u bë e njohur në emisionin “Zonë e Lirë” të moderatorit Arian Çani, nga ku mori dhe emrin “Sofia e Çanit”.

Bukuroshja së fundmi është bërë nënë dhe siç duket ka ndryshuar shumë.

Lajmin e dha vetë Andonia e cila shpërndau një foto të vogëlushes së saj.

Dhe sot, për herë të parë ajo ka hedhur në profilin e saj në Instagram një postim, ku shfaqet së bashku me vajzën.

Bashkëngjitur, ajo shkruan:

“Selfie i parë si nënë”.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here