VIDEO/ Shpërthen në flakë “Benzi”. Emri i shoferit

Një makinë tip ‘Benz’ me targa AA320RX është përfshirë nga flakët në Fier.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur rethrrotullimi i parkut në aksin rrugor Fier-Patos.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar menjëherë zjarrfikësja dhe policia.

Po punohet për të gjetur shkaqet e zjarrit.

Ndërkohë që raportohet se në momentin e flakëve në automjet nuk ka pasur njeri.

Makina mësohet se ishte në pronësi dhe drejtohej nga Adriatik Agaj.

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here