Londër, sherr mes dy grupeve, vritet me thikë një emigrant shqiptar/Emri+Foto

The scene at Turnpike Lane station in north London, after officers were called to Green Lanes near the station at about 9.45pm on Saturday where they found a "seriously injured" man in his 30s who was pronounced dead at the scene.

Një shqiptar ka humbur jetën në Londër, pasi është qëlluar me thikë nga persona ende të paidentifikuar. Viktima është Edmond Jonuzi, 35 vjeç. Ngjarja ka ndodhur pranë stacionit të metrosë Turnpike Lane, në veri të Londrës, raporton ‘DailyMail’.

Shqiptari ka humbur jetën në vendngjarje pasi është qëlluar disa herë me thike pa pasur mundësi të transportohet në spital. Dyshohet se vrasja ka ardhur pas një sherri mes dy grupeve në zonën e Ducketts Common.

Për momentin nuk ka persona të arrestuar për vrasjen, ndërsa policia britanike ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

The scene at Turnpike Lane station in north London, after officers were called to Green Lanes near the station at about 9.45pm on Saturday where they found a “seriously injured” man in his 30s who was pronounced dead at the scene.(Vendi ku u qëllua me thikë shqiptari)

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here