Ndërron jetë pjesëmarrësi në show-n ‘Kafazi i Artë’

Ka ndërruar jetë pjesëmarrësi në reality-show ‘Kafazi i Artë’, Artur Jaku.

Jaku ishte nga Fushë-Kruja, por banonte në Mamurras dhe spikati për sinqeritetin e tij edhe pse i varfër ai kishte një zemër të madhe.

Jaku u shfaq në publik në vitin 2007 dhe që atëherë nuk është dukur më në media.

LEXO EDHE  Foto/ Alkool dhe femra seksi, yjet e “Premier League-s” e 'djegin' në Ibizia

Vdekjen e ka lajmëruar miku i tij Kostandin Pula, i cili shkruan në Facebook:

Në një kontakt për JOQ.al Pula shprehet se Artur Jaku vuante nga një sëmundje e rëndë në mushkëri.

Ai shprehet:

Kishte kancer në mushkëri. Ka qenë një djalë i jashtëzakonshëm, shumë fukara por i jashtëzakonshëm.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here