FOTO/ Prezantuesja e Top Channel nis sezonin e plazhit, shikoni sa ‘sexy’ duket me bikini!

Moderatorja Anjeza Maja ka nisur sezonin e plazhit.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet me bikini.

Maja dukej më në formë se kurrë dhe duket se e ka kaluar për këtë sezon provën e bikinit.

LEXO EDHE  Aktori i njohur fotografohet në momente intime me të dashurënPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here