Lori Hoxha ndjek fiksimin e JLo dhe Kylie Jenner me markën e njohur

Pas kostumeve, veshja më në trend e momentit është “jumpsuit”-i. Dhe nëse një nga personazhet që ndjek më shumë trendet e fundit në vendin tonë është Lori Hoxha.

Fashionsta shqiptare zgjodhi të merrte pjesë në koncertin e këngëtarit grek Notis Sfakianakis, veshur me një “jumpsuit” të zi bust, të kombinuar me rrip në bel dhe sandalet pa lidhëse.

LEXO EDHE  Aksidentohet këngëtari i njohur shqiptar
Loading...

Dhe me siguri që gjithëve u shkoi syri te tagu i fotos, markës së modës “House of CB”.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here