Marina Fara: Jetoj me gjysmë zemre, gjysmën tjetër e ke ti

Marina Fara është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe ti si të bëjë për vetë fansat e saj. Vajza e këngëares së njohur Eli Fara ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes si për fotot provokuese ku ekspozon linjat perfekte trupore, ashtu edhe për jetën private.

 

 

Untitled-1

Muajin e kaluar Marina deklaroi se është në një lidhje të re, identitetin e të cilit nuk e bëri të ditur. Ajo poston shpesh foto me të, madje edhe foto intime ku çifti shihen duke u puthur dhe përqafuar.

Sot Marina në foton e fundit ia ka fshehur sërish fytyrën djalit që i ka rrëmbyer zemrën, por me dedikimin që i ka bërë me siguri e ka emocionouar atë. “Unë jetoj me gjysmë zemër, gjysmën e ke ti”, shkruan Marina duke e shoqëruar postimin me dy zemra.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here