Juventusi kryen transfertën e parë të merkatos

Mesfushori i Liverpoolit, Emre Can raportohet se ka arritur marrëveshjen për tu transferuar te Juventusi.

Operacioni do të finalizohet menjëherë pas finales së Champions Leagues e cila do të zhvillohet më 26  maj.

Sipas mediave britanike, turko-gjermani ka nënshkruar me Juventusin dhe do të përfitojë 4 milionë paund në sezon.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here