Franca publikon listën për Kupën e Botës, 2 mungesa të mëdha…!

Didier Deschamps ka prezantuar listën provizore për Kupën e Botës.

Nga 23 futbollist të ftuar nuk ka pasur vend për yllin e Bayernit, Ribery dhe sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema.

Franca është një nga kandidatët serioz për të triumfuar në Rusi.

Ja lista e plotë:

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here