FOTO+16/ Publikohen pamjet tronditëse të 27-vjeçarit që vranë brenda qelisë

Policia thotë se nuk ka shenja dhune në trup, por një fotografi e bërë publike ditën e sotme tregon se 27-vjeçari, Enea Ftoj është goditur dhe masakruar në qelinë e Komisariatit të Korçës.

Ndonëse policia nxori si version të vdekjes së djalit nga Korça faktin se ishte përdorues droge dhe ndaj edhe kishte vdekur.

Fotoja e bërë publike nga ‘Diell-online.al’ tregon shenja të dukshme dhune në pjesën e kokës së 27-vjeçarit

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here