FOTO/ Festivali i Canne 2018, yjet që në Croisette treguan shumë më tepër

 
 Nuk ka edicion të Cannes Film Festival ku yjet të mos tregojnë detaje seksi.

Me dëshirë ose në mënyrë të pavullnetshme disa detaje pikante kanë kapur vëmendjen e fotografëve dhe të pranishmëve në Croisett, disa prej tyre shumë të nxehta.
Që nga Naomi Campbell që tregon gjoksin zbuluar, apo tek fustani me zinxhirë i Irina Shayk që tregon shumë më tepër, apo tek disa personazhe të famshëm femra që kanë treguar mbathjet, ja një galeri me yjet që u shfaqën me seksi në këtë edicion.


Daria-Strokus-cannes-2018-abito-jean-Louis-Sabaji

Bella-Hadid-Cannes-2018-Fashion-For-Relief

Chantel-Jeffries-Cannes-abito-Lexi-scarpe-Steve-Madden-1

Amber-Heard-Cannes-abito-Valentino-1

Alina-Baikova-Cannes-2018-abito-Ashi-Studio

Nabilla-Benattia-Cannes-2018-abito-JEAN-PAUL-BENIELLI

Winnie-Harlow-Cannes-2018-abito-Jean-Louis-Sebaji

Cannes-dettagli-sexy (1)

Cannes-abito-seno-trasparente-1

Victoria-Bonya-Cannes-2018

Patricia-Contreras-Cannes-2018-abito-Christophe-Guillarme-wardrobe-malfunction-9

Petra-Nemcova-Cannes-2018-abito-Andres-Acosta

Naomi-Campbell-Cannes-2018-abito-scarpe-Poiret-1

Naomi-Campbell-Cannes-2018-Fashion-For-Relief

Irina-Shayk-Cannes-vestito-Versace-1

Chiara-Ferragni-Cannes-2018-abito-Alberta-Ferretti-1

Cannes2018-Kendall-Jenner-abito-Schiaparelli-HC-5-1

Cannes2018-Kendall-Jenner-abito-Alexander-Vauthier-FW16-4-1

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here