FOTO/ U rikthye me super bossin shqiptar, reagon Françeska Jaçe

Modelja sexy Françeska Jaçe është përfolur kohët e fundit për rikthimin me partnerin e saj, biznesmenin Andi Geci.

Të dy njihen për jetën luksoze që bejnë, por lidhur me ndarjen e shumë përfolur ata nuk u prononcuan asnjëherë.

Ditët e fundit disa imazhe të publikuara në rrjetet sociale kanë treguar se ata po kalojnë kohë së bashku. Të dy shfaqin duke pirë puro dhe verë, një ‘ritual’ që e bënin dhe në kohët kur ishin bashkë.

Kjo nuk është hera e parë që të dy postojnë foto apo video të ngjashme me njëri-tjetrin dhe ky fakt na çon në përfundimin se Françeska dhe Andi mund t’i kenë lënë problemet apo mosmarrëveshjet pas krahëve dhe të kenë nisur sërish bashkë.

Por pasi qarkulluan lajmet në media ka reaguar Françi duke lënë të kuptohet se asgjë nuk ka të vërtetë edhe pse koeçidencat flasin të kundërtën.

‘Nëse do të pinim puro ne një ditë, të nesërmen do të zgjohej nepër portale me mu…fakenews’ ka përgënjeshtruar Françeska lajmin se është rikthyer me ish partnerin e saj.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here