FOTO/ Nuk e njihnit, ky është vëllai i shumëpërfolur i Fatmir Xhafës

Ky është Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafës që është dënuar në Itali me 7 vite e dy muaj burg, por që nuk ekstradohet për në shtetin fqinj.

Deri më tani asnjë foto e Agron Xhafajt nuk ishte publikuar më parë. Ai është dënuar në Itali për pjesëmarrje në grup kriminal dhe trafik heroine.

Sakaq PD publikoi sot një video, ku Agron Xhafaj tashmë me emrin e ndryshuar Geron bashkëbisedonte me një trafikant droge.

Në audio-përgjim, vëllai i ministrit orientoi trafikantin se ku ta gjente lëndën narkotike, por i kërkoi të mos i binte më në qafë pasi po e sulmonin politikisht.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here