FOTO/ Kristen Stewart thyen rregullat e tapetit të kuq

Në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë nuk ndodh të shohësh një artiste pa taka, por ja që aktorja Kristen Stewart i ka thyer rregullat.

Sipas mediave rozë, një ndër rregullat kryesore të paraqitjes për femrat në këtë event të rëndësishëm janë mbajtja e takave.

Mesa duket Kristen ka qenë shumë e lodhur dhe nuk i ka duruar dot ose ka gjasa që të takat të mos kenë qenë të rehatshme, saqë e kanë detyrar atë t’i heqë.

Megjithatë mund të themi që një pamje e tillë nuk shkon aspak në tapetin e kuq duke marrë parasysh që aty shihen veshje nga më të bukurat të shoqëruara patjetër edhe me taka të larta.

Ndoshta Kristen Stewart është nga ato vajza që i pëlqen të thyejë rregullat. 

4C3B336300000578-5728039-image-m-24_15263200141614C3B336300000578-5728039-image-m-24_15263200141614C3B78E600000578-5728039-image-a-23_15263238750254C3B327C00000578-5728039-image-m-31_15263213245324C3B7A1E00000578-5728039-image-a-24_15263239063484C3B358400000578-5728039-image-a-32_15263240501204C3B2B7800000578-5728039-Bored_Kristen_s_jury_duties_have_been_relentless_this_week_featu-m-31_15263240323604C3B326C00000578-5728039-image-m-14_1526323485127

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here