Çani tregon sherrin me Edi Ramën: Kështu qëndron e vërteta

Gazetari Arjan Çani i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku kanë folur mbi çështje të ndryshme.

Në një moment gjatë diskutimit, Ermali e ka pyetur Çanin se si qëndron e vërteta grindjes së tij me Edi Ramën dhe a janë pajtuar ata me njëri-tjetrin.

Çani ka rrëfyer se ata nuk janë pajtuar, pasi që të pajtohesh me dikë duhet të zihesh në fillim dhe diçka e tillë nuk ka ndodhur midis tyre.

LEXO EDHE  Shuma marramendëse që merr këngëtari nga You Tube/ "Vetëm një këngë... imagjino më shumë..."

“Janë legjenda urbane, ne nuk jemi zënë. Rama është i paparë, është si kameleon, e sheh këtu dhe të del diku tjetër”, ka vazhduar Çani, ndërsa Ermali ia ka kthyer: “Me kameleon do të thuash që është me dy fytyra?” “Edhe unë jam me dy fytyra”, ia ka kthyer Arjan Çani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here