Plagoset me armë zjarri 32-vjeçari në Malësi të Madhe

Një 32-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Malësi të Madhe. Ngjarja ka ndodhur në orën 15:00, në fshatin Kamicë, ku pas nje konflikti të çastit, është plagosur me armë zjarri shtetasi Y. B, 32 vjeç, banues në këtë fshat.

Menjëhere janë vënë në lëvizje të gjitha shërbimet e policisë duke rrethuar zonën ku kanë bërë të mundur identifikimin dhe po punohet për kapjen e autorëve, që rezultojnë të jenë vëllezërit L. H 42 vjeç, dhe L. H. 48 vjeç.

LEXO EDHE  Vokshi nxjerr blof Ramën/ Publikon urdhërin që detyron policët të japin para nga rroga (DOKUMENTI)

Shtetasi Y. B, ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe grupi hetimor po punohet për sqarimin e rrethanat të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here