FOTO/ E pabesueshme, del në shitje pistoleta celular. Ja sa kushton

Takimi vjetor i Shoqatës Kombëtare të Armëve do të zhvillohet këtë javë në Dallas. Më shumë se 80.000 njerëz priten të ngjiten në sallën e ekspozitës duke filluar me 4 maj. Dhe ky mund të quhet takimi më i madh vjetor në historinë 147 vjeçare të organizatës.

Pasi brenda ekspozitës do të shfaqet pistoleta e ‘fshehur’ në celular.Pistoleta celular është prodhuar nga një kompani  Ideal Conceal. Ajo ka qenë në testim për disa vite.

Pistoleta ngjan me një smartphone dhe nuk mund të dallohet me sy të lirë. Pistoleta celular do të shitet për 500 dollarë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here