Kivanc Tatlitug dhe Bensu Soral bëhen bashkë në filmin “Organize Isler 2”

Kivanc Tatlitug pritet të luajë në të njëjtin projekt me aktoren e dashur të serialit “I Infiltruari” (“Içerde”), Bensu Soral.

 

Lajmi bëhet i ditur nga mediat turke që thonë se dy prej aktorëve më të preferuar turq të momentit do të luajnë në filmin “Organize Isler 2”.

 

Është fjala për vazhdimin e dytë të filmit me të njëjtin emër, transmeton tvklan.al.

Filmi i regjisorit Yilmaz Erdogan vjen pas më shumë se një dekade nga shfaqja e bujshme e filmit të parë.

Xhirimet për filmin e shumëpërfolur pritet të nisin në javët në vazhdim. Ndërkaq, planifikohet që nëpër kinema shfaqja e filmit të fillojë nga muaji janar i vitit 2019.

Kivanc Tatlitug së fundmi ka qenë pjesë e serialit “Cesur ve Guzel” që është transmetuar edhe në televizionet shqiptare.

Derisa Bensu Soral ka fituar zemrat e publikut me rolin e Melekut në serialin

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here